O MNĚ

Anna Gaia Rose 

 *1993
mentorka, marketingová konzultantka, copywriterka, blogerka
----------------------------------

Co je pro mě důležité během mé práce...

 • Komplexní pohled na projekty,
 • empatické jednání a uvažování,
 • služby přizpůsobené na míru.

Mé hodnoty:

 • Při domlouvání a realizaci zakázek stavím kvalitu nad kvantitu. 
 • Důležitá je pro mě i vnitřní integrita.
 • Dále se vzdělávám ve své profesi. 
Stihla jsem toho víc...

 • Před 15 lety jsem začala s psaním článků a jiných textů,
 • 4 roky se věnuji copywritingu a správě sociálních sítí na zakázku a z toho 3 roky i dalšímu marketingu.

Předchozí cenné profesní zkušenosti (mimo jiné):

 • koordinátorka dobrovolníků pro 2 města (včetně promo akcí, psaní článků do novin, správy FB),
 • spolupořadatelka kulturních akcí po ČR (včetně propagace, správy soc. sítí).

Když mám volný čas...

Baví mě:

 • psaní článků, procházky v přírodě, tanec,
 • posezení s přáteli,
 • sledování sitcomů.


Jak pracuji

Snažím klientům pomoci vyzdvihovat jejich silné stránky a slabší stránky pomoci správně uchopit. Nastavit efektivně budget i strategii, aby jejich byznys mohl růst. A pak realizovat jednotlivé kroky od textů, designu, SEO až po sociální sítě. Samozřejmě každý projekt je jiný, někdy pomáhám i jenom s jednou ze zmíněných oblastí.

Ať už spolupracujeme krátkodobě v rámci týdnů nebo dlouhodobě v rámci let, jsem tu vždy pro ně k dispozici, pro jejich dotazy. Když shání doporučení na specialisty, ráda je odkážu na své kolegy.
 

Někdo ke svému byznysu přistupuje jako ke svému dítěti, jiný ho bere čistě z pohledu financí a ziskovosti. Zisk je samozřejmě vždy důležitý, bez toho se projekt dlouhodobě neuživí. V obou případech se snažím zachovat esenci značky a přistupuji k projektům individuálně, abychom splnili vizi klienta a zároveň zvýšili zisk.

 
 Spolupracuji běžně se živnostníky menšími i středně velkými firmami. Někdy také jako externista s agenturami.

Každý projekt je v jiné fázi a potřebuje mé služby na míruVždy se snažím najít efektivní cestu pro obě strany a klientovi být k ruce v dané fázi, tak jak potřebuje. Zároveň však poskytuji objektivní pohled na daný projekt a nebojím se zmínit, co v dané fázi potřebuje slyšet právě od někoho nezaujatého.


Rádi byste využili mých služeb? Nebo máte jen dotaz? 

Domluvte si se mnou úvodní nezávaznou konzultaci zdarma a probereme možnosti případné spolupráce.

Copywriting, správa sociálních sítí

Jsem ráda, když mohu lidem pomáhat s jejich projekty jako copywriter či správce sociálních sítí. Ať už to znamená tvořit příspěvky na Facebook/Instagram, nebo vtisknout ta správná slova na webovou stránku a převádět tak idey klientů do reality.

U samostatné stylistiky (copyeditingu)  je pro mě klienty velkým přínosem, že se dívám na jejich texty se zdravým odstupem, který je pro ně těžké mít, jelikož znají svůj projekt do hloubky. Proto je vhodné, aby se na texty díval někdo nezaujatý, jak z pohledu zákazníka, tak copywritera. Společně ladíme finální podobu textů, která jejich potenciální zákazníky osloví natolik, že prostě neodolají tlačítku objednat.

Online konzultace

Pracuji s firmami i živnostníky, kteří začínají nebo jsou na trhu delší dobu, ale chtějí své podnikání oživit a být více vidět pro své relevantní publikum. Po provedení analýzy současného stavu jim radím, jak vylepšit web (i SEO) a probudit k životu sociální sítě,  jak vytvářet vazbu se sledujícími a zlepšit propagaci - pro tyto případy nabízím online konzultace, které jsou možné pouze formou balíčků, aby měly opravdový efekt.

Spolupracuji s kolegy z různých oborů

Spolupracuji s korektorkami, přeci jen lidská mysl umí někdy dobře klamat, a ta moje to dokáže obzvlášť v momentech, kdy nad texty trávím více času, pak už je prostě těžké zachytit každou chybu.

Grafiku pro příspěvky a reels na sociální sítě tvořím sama, ale když klient potřebuje logo ve správných křivkách, nebo složitější grafiku pro své webové stránky, mám k ruce šikovného grafika.

Pro případy, kdy se podílím na kompletních projektech (tedy tvorba webu či jeho předělání),  přichází na řadu webaři, kteří svět Wordpressu, Shoptetu a dalších znají dopodrobna.

Pozn.: Můj blog

Co dodat závěrem?  Snad jen, že mou cestu životem můžete sledovat na blogu, kterému se věnuji posledních 8 let (jinak jsem začala psát už před 15 lety).


Anna Gaia Rose