O MNĚ

Anna Gaia Rose 

 *1993
mentorka, marketingová konzultantka, copywriterka, blogerka
----------------------------------


Stručná verze


Co je pro mě důležité během mé práce...

 • Komplexní pohled na projekty,
 • empatické jednání a uvažování,
 • služby přizpůsobené na míru.

Mé hodnoty:

 • Při domlouvání a realizaci zakázek stavím kvalitu nad kvantitu. 
 • Důležitá je pro mě i vnitřní integrita.
 • Dále se vzdělávám ve své profesi. 
Stihla jsem toho víc...

 • Před 15 lety jsem začala s psaním článků, 
 • 8 let už pečuji o svůj blog,
 • 4 roky se věnuji copywritingu a správě sociálních sítí na zakázku a z toho 3 roky i dalšímu marketingu.

Předchozí cenné profesní zkušenosti (mimo jiné):

 • koordinátorka dobrovolníků pro 2 města (včetně promo akcí, psaní článků do novin, správy FB),
 • spolupořadatelka kulturních akcí po ČR (včetně propagace, správy soc. sítí).

Když mám volný čas...

Baví mě:

 • psaní článků, procházky v přírodě, tanec,
 • posezení s přáteli,
 • sledování sitcomů.


Delší verze


Krásný den, zdravím vás všechny, 😊

jmenuji se Anna a zkusím sama sebe vystihnout v jedné větě - mysl kreativce, srdce umělce a duše indiána. Tak a teď si každý z vás pod tím představí něco jiného, pojďme tedy na tu delší verzi...

Vlastně při pohledu zpět na svůj život, mohu konstatovat, že ke všemu co dělám, mě dovedl život sám. Jednak mé srdce i lidé v mém okolí, kteří na mě už kdysi naléhali, ať začnu psát veřejně. Podobný průběh o pár let později měly mé začátky s přednášením, copywritingem i marketingem. Reakce mých čtenářů na můj blog a zpětné vazby od klientů mě na této cestě udržely, a hlavně také skutečnost, že mě tyto činnosti přináší radost. :-)

Myslím, že některé věci si člověk nevybírá sám, ale ony si vybírají jeho.


Můj volný čas

Asi jako všichni i já jsem se v průběhu života učila sebepoznání, cestou jsem objevovala, kým jsem a kým už nikoli, co mě doopravdy naplňuje a co mi přináší klid.

Mezi tyto činnosti pro mě patří kreativita projevená v tanci, psaní článků a citátů, mluvení a naslouchání, přinášení nových témat a poznatků do přednášek. Na každé přednášce mi lidé svými dotazy a postřehy předají zase něco nového. Přednášky na téma osobního rozvoje jsem však ukončila k prosinci 2021, proto je už na tomto webu nenajdete, uvidím, třeba se k ním po čase vrátím, momentálně však nejsou mou prioritou. Ale v přednášení budu pokračovat i nadále, jen v jiných tématech - copywriting, sociální sítě a marketing. 😊

Moje vzdělávání

Psychologie jako taková je pro mě velmi důležitá a vždy byla mou součástí. Baví mě celkově psychologie osobnosti - povahové vlastnosti člověka, jeho dary a talenty, světlo i stín bytosti. Tyto znalosti vnímám jako podstatné, nejen pro svůj osobní rozvoj, ale i profesní, především v oblasti marketingového uvažování a správného uchopení textů. Samozřejmě pro marketing je velmi důležitá také psychologie prodeje. 

Pro můj profesní rozvoj vnímám jako klíčové čtení knih, účast na přednáškách i kurzech. Neustále se vzdělávám, jelikož si myslím, že vždy je prostor pro zlepšení.

Hodně inspirace a zkušeností mi daly i mé předchozí pracovní pozice, mezi které patřily například: koordinátorka dobrovolníků, spolupořadatelka kulturních akcí a pak ještě spoustu dalších...

Copywriting, správa sociálních sítí

Jsem ráda, když mohu lidem pomáhat s jejich projekty jako copywriter či správce sociálních sítí. Ať už to znamená tvořit příspěvky na Facebook/Instagram, nebo vtisknout ta správná slova na webovou stránku a převádět tak idey klientů do reality.

U samostatné stylistiky (copyeditingu)  je pro mé klienty velkým přínosem, že se dívám na jejich texty se zdravým odstupem, který je pro ně těžké mít, jelikož znají svůj projekt do hloubky. Proto je vhodné, aby se na texty díval někdo nezaujatý, jak z pohledu zákazníka, tak copywritera. Společně ladíme finální podobu textů, která jejich potenciální zákazníky osloví natolik, že prostě neodolají tlačítku objednat.

Online konzultace

Pracuji s firmami i živnostníky, kteří začínají nebo jsou na trhu delší dobu, ale chtějí své podnikání oživit a být více vidět pro své relevantní publikum. Po provedení analýzy současného stavu jim radím, jak vylepšit web (i SEO) a probudit k životu sociální sítě,  jak vytvářet vazbu se sledujícími a zlepšit propagaci - pro tyto případy nabízím online konzultace, které jsou možné pouze formou balíčků, aby měly opravdový efekt.

Přednášky

Osobně mě můžete potkat na jedné z mých přednášek o copywritingu či sociálních sítí. Pokud vás zajímá kdy a kde se konají, napište mi, ráda vám zašlu bližší informace.

Spolupracuji s kolegy z různých oborů

Spolupracuji s korektorkami, přeci jen lidská mysl umí někdy dobře klamat, a ta moje to dokáže obzvlášť v momentech, kdy nad texty trávím více času, pak už je prostě těžké zachytit každou chybu.

Grafiku pro příspěvky a reels na sociální sítě tvořím sama, ale když klient potřebuje logo ve správných křivkách, nebo složitější grafiku pro své webové stránky, mám k ruce šikovného grafika.

Pro případy, kdy se podílím na kompletních projektech (tedy tvorba webu či jeho předělání),  přichází na řadu webaři, kteří svět Wordpressu, Shoptetu a dalších znají dopodrobna.

Můj blog

Co dodat závěrem?  Snad jen, že mou cestu životem můžete sledovat na blogu, kterému se věnuji posledních 8 let (jinak jsem začala psát už před 15 lety).

Užívejte si den a pokud máte na mě otázky, nebo si chcete objednat mé služby  napište mi, budu se těšit. 😊


Anna Gaia Rose