Podnikání

Asi každý kdo se pohybuje v online světě podnikání, někdy slyšel o této zkratce tří písmen. Většinou ve spojení "buďte vidět ve vyhledávačích". Tak se pojďme společně podívat na to, co to znamená, kdy má smysl SEO řešit a kdy naopak ne. A zda SEO zvládnete sami.

Dotazníky jsou skvělý nástroj pro průzkum trhu. Někdo je využívá při snaze o rozvoj svého podnikání a zjištění potřeb své cílové skupiny, další třeba během studií a tvorby bakalářské práce.

Naučte se využívat sociální sítě tak, aby vám přinášely nové zákazníky. Nedělejte stejné chyby jako spousta podnikatelů a firem. Při své práci se velmi často setkávám s tím, že si majitelé účtů nevědomě a zcela zbytečně snižují engagement u příspěvků, poskytují nerelevantní obsah a ještě k tomu podceňují sílu copywritingu i grafiky. Další...

Copywriter je povolání jako jakékoliv jiné - někdo z vás se možná s tímto pojmem setkal teprve nedávno, ale to nevadí, více si přiblížíme jeho náplň práce v tomto článku. Také se dozvíte, jaké další služby copywriteři často nabízí i na co je třeba se zaměřit při domlouvání spolupráce.

Jaká je adekvátní cena za hodinu práce? V článku se zaměříme na rozdíl mezi hodinovou sazbou zaměstnance a podnikatele. A podíváme se na to z úhlu klienta i OSVČ.