Paráda! :-) 

Ověření e-mailové adresy proběhlo v pořádku. 

Děkuji za Váš zájem. 

Pokud by vám e-maily padaly do složky hromadné či spam - stačí daný e-mail označit a přesunout do složky  doručené, pak by vše mělo být v pořádku. 

Už brzy se můžete těšit na newsletter. :-)

Ještě neodcházejte, 

spoustu zajímavých informací najdete na mém blogu.  Vyberte si z témat podnikání nebo osobního rozvoje.


Asi každý kdo se pohybuje v online světě podnikání, někdy slyšel o této zkratce tří písmen. Většinou ve spojení "buďte vidět ve vyhledávačích". Tak se pojďme společně podívat na to, co to znamená, kdy má smysl SEO řešit a kdy naopak ne. A zda SEO zvládnete sami.

Dotazníky jsou skvělý nástroj pro průzkum trhu. Někdo je využívá při snaze o rozvoj svého podnikání a zjištění potřeb své cílové skupiny, další třeba během studií a tvorby bakalářské práce.

Naučte se využívat sociální sítě tak, aby vám přinášely nové zákazníky. Nedělejte stejné chyby jako spousta podnikatelů a firem. Při své práci se velmi často setkávám s tím, že si majitelé účtů nevědomě a zcela zbytečně snižují engagement u příspěvků, poskytují nerelevantní obsah a ještě k tomu podceňují sílu copywritingu i grafiky. Další...

TIPY NA FILMY I KNIHY PRO OSOBNÍ ROZVOJ

Najdete zde seznam filmů a seriálů, které v sobě obsahují moudrost a také tipy na komedie i animované filmy pro děti. Seznam postupně aktualizuji.

Seznam knih, které jsem četla a jejich moudrost ve mně zůstala ještě dlouho poté. Samozřejmě stále objevuji nové knihy, takže seznam se bude rozrůstat. Upřímně vám trochu závidím, že některé z knih budete číst úplně poprvé, je to opravdový zážitek.